Penny Market Česká republika

17.8.2022
Zlaté Penny! Doslova. Penny Market je jeden z našich hlavních partnerů!
Penny Market Česká republika

Od roku 2017 společně upozorňujeme na samotu seniorů. První společnou kampaní bylo sbírání bodů na plyšové medvědy. My je pak dali klientům jako symbol toho, že na ně někdo myslí. Bylo to dojemné a tak potřebné! Společně jsme také uspořádali několik setkání v domovech pro seniory –  třeba s Hankou Zagorovou, Annou K. nebo Michalem Malátným.

V roce 2018 se v televizi objevila naše společná reklama vyzývající všechny, aby nenechávali své blízké na Vánoce o samotě. 

I v roce 2019 naše spolupráce pokračovala, na péči o seniory Penny poslalo 640 000 Kč.    

Rok 2020 byl složitý pro každého z nás, pro seniory speciálně. A to kvůli celosvětové epidemii. Penny nezahálelo a rozhodlo se pomáhat těm, které zákeřná nemoc izolovala - seniorům. Jejich pomoc v době pandemické znamenala nejen nákupy pro ohrožené seniory, ale i psychologickou pomoc seniorům a pečujícím a peníze proseniorským projektům.  

V roce 2021 byla tato síť obchodů partnerem projektu Doma bez obav a opět nám díky tomu pomohli ve složité době pandemické. Část z výtěžku z jejich časopisu S Penny u stolu šla na podporu Nadace. Tato spolupráce pokračovala i v roce 2022. 

Penny Market pomáhá seniorům dlouhodobě a cíleně. Vážíme si toho.