Nákupem v e-shopech pomůžete seniorům

Způsobů, jak pomoci, je díky našim partnerům opravdu spousta. Přispět na pomoc seniorům tak můžete i tím, že si koupíte třeba jógamatku, brož, mikinu, náramek, lahev na vodu nebo síťovku.

Přes odkazy u jednotlivých výrobků se dostanete na e-shop, kde je možné ho koupit a přispět tak na pomoc seniorům. Částka, která je z ceny výrobku určena na dobrou věc, je různá, závisí na naší domluvě s výrobcem. To, co mají všechny věci, které zde najdete, společné, je charitativní rozměr, udržitelnost, lokální výroba a odpovědnost k naší planetě.

Víno, které ctí tradice

RIESLING z rodinného Bio vinařství Víno Marcinčák Mikulov je charakteristický světle žlutou barvou se zelenkavými tóny, vůně je harmonická, lehce medová, ovocitá s tóny meruněk, lipového a akátového květu. V chuti je svěží se šťavnatou kyselinkou. Je vhodný k předkrmům, lehkým úpravám ryb, drůbeže a telecího masa.

Toto mimořádné víno, Champion soutěže Biovíno roku 2020, je nyní v lahvové zralosti, která se projevuje jemnými petrolejovými tóny.

Objednávejte na e-mailu info@krasapomoci.cz. K objednávce přidejte své jméno a dodací adresu. Pokud objednáváte na firmu,připojte fakturační údaje. Cena 1 vína je 300 korun + doprava, 6 lahví - doprava zdarma!

Koupí vína podpoříte seniory - z každé lahve putuje 50 korun na dobrou věc. Doporučujeme servírovat v dobrém rozpoložení a dobré společnosti!

Pomocná ruka seniorům

Čas je ten nejkrásnější dárek, který můžete dát. Můžeme jej darovat s každou rodinnou návštěvou.

Darujte sobě nebo blízkým hodiny péče o ty, kteří rodinu nemají. Poukazem na 4 nebo 6 hodin darujete čas, ve kterém seniorovi pomůžeme zajistit kompenzační pomůcky nebo vyznat se ve složitých úředních formulářích.

Darujte dobrý skutek – darujte ruku pomoci.

Certifikát, který můžete darovat, obdržíte po zaplacení do svého mailu.

Ponožky na nožky

Měkké dárky zbožňujeme!

Ono totiž teploučkých ponožek není nikdy dost. Tyhle jsou krásné, bavlněné, vyrobené na Valašsku a zaručujeme, že je unosíte :-).

Z každého páru jde 50 korun babičkám a dědům.

Tričko, které má styl

„Dědečka a babičku, rádi máme na tričku“

Tohle tričko si zamilují i děti! Babičku a dědečka totiž máme všichni ve svém srdci.

A co teprv tričko, které z vás rázem udělá SUPERHRDINU?

Udělejte sobě nebo svým nejbližším radost krásným tričkem plným lásky a něhy a podpořte seniory.

Výtěžek z prodeje trička poputuje na projekt Doma bez obav, který pomáhá seniorům, aby mohli žít důstojně v domácím prostředí.

Krásné oblečení

Zas nevíte, co na sebe?

Vezměte si něco Krásného!

Zakoupením oblečení s logem Krásy pomoci podpoříte NADACI KRÁSA POMOCI částkou 50 Kč.

Jogamatka s dobrým úmyslem

Stejně jako je v životě důležitá láska, poslouží i TVÁ KRÁSKA. Podložka s dobrými úmysly, co má péči o seniory na mysli.

Z každého zakoupeného kusu z této kolekce poputuje 500,- na pomoc seniorům.

Balení obsahuje ručně s láskou zabalenou podložku v hedvábném papíře, popruh a malý dárek.

Laň, která pomáhá

Spojili jsme síly s Deers. A vedle známého jelínka si nyní můžete na sáčko připnout také elegantní laň. A navíc laň, která pomáhá. 50 Kč z každé je určeno na pomoc seniorům.

Laň si navíc můžete koupit také na čelence nebo jako náhrdelník.

Omrkněte také krásné mini-laně. Z každé putuje na pomoc seniorům 30 Kč.

Náramek, který léčí

Mineral Bangle vyrábějí krásné náramky, řetízky i prstýnky. Jeden náramek je speciální, jeho koupí přispějete 35 Kč na pomoc seniorům.

Základ náramku tvoří achát, velice stálý kámen tvořený mikroskopickými krystalky křemene ukládaného ve vzájemně spojených proužcích. Acháty slouží jako uzemňovací kameny, které nám dodávají citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Achát dokáže uvádět do souladu prvky jin a jang, představující pozitivní a negativní síly udržující celý vesmír na pevném místě.

Pokračování příště, kniha o všehochuti života

Pokračování příště… Vážně nevážná kniha o všehochuti života.

Udělejte sobě nebo někomu blízkému radost a získejte knihu s originálním podpisem a osobním věnováním dle Vašeho přání přímo od Taťány G. Brzobohaté a přispějte tím na pomoc seniorů nadace Krása POMOCI.

150,- CZK z každé podepsané knihy poputuje na projekt Doma bez obav, který zajišťuje důstojný a kvalitnější život prarodičů v jejich domácím prostředí.

Žvýkání, které neomrzí

Ruční práce nejsou jen pro starší a pokročilé. Rádi se do nich zapojí i mladí!

A když už ne do štrikování, tak určitě do žvejkání. I žvejkáním totiž můžete pomáhat – 5 korun z každého balení posíláte babičkám a dědům, kteří na vše zůstali sami.

Námět na obalu: student Jan BERKA, Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara na ZČU, Katedra designu, pod vedením doc. akad. mal. Ditty Juřičkové

Kniha, která z vás udělá masterchefa

Taky vám dochází inspirace co vařit? Tak si pořiďte kuchařku Život. Kuchařka obsahuje více než 60 receptů od míchaných vajec po dezerty. Na receptech se podílelo více než 20 šéfkuchařů, cukrářů a pekařů.

Kniha vznikla za podpory porotců Masterchef Radka Kašpárka (1 michelin star) a Přemka Forejta.

Z každé knihy putuje 100 Kč na pomoc seniorům.

Přání, které usmiřuje

Chci Ti ještě říct… Dopis zesnulému psaný na speciální vodou rozpustný papír.

Naším přáním je pomoci pozůstalým lépe se vyrovnat s odchodem blízké osoby a uctít památku zesnulých. Ať již nosíte v srdci pocity, prosby nebo slova poděkování, která jste již nestihli povědět, máte možnost je sepsat a předat.

Své řádky napište na unikátní vodou rozpustný papír. Dopis pošlete po proudu vody, kde se Vám během pár sekund před očima rozpustí, či předejte silou ohně spálením.

Zakoupením také pomáháte plnit přání seniorům – žít důstojně doma.

Taška, která vás unese

Síťová taška jako kamarádka na cesty i do města. Unese toho tolik, že budete sami unešeni.

Legendární, nestárnoucí, nadčasová, praktická i parádní. A tahle nadační pomáhá – babičkám a dědům 🙂

Je to limitovaná edice, stojí 375 korun a z této částky jde 50 korun seniorům.

Náramek, který to řekne za vás

Vytvořili jsme pro vás společně s BeWooden něco opravdu speciálního. Náramek Miluju babi a Miluju dědu. Vypustili jsme ho do světa na Den seniorů, ale to, že máte své prarodiče rádi, jim můžete ukázat kdykoli. 🙂

Zakoupením každého náramku přispíváte 100 Kč na pomoc osamělým seniorům.

Náramky mají univerzální velikost a jsou vyrobené ručně v ČR.

Čelenka, která vás dostane do tempa

Ta vám určitě bude slušet!

Nadační čelenka vznikla jako merch k podzimnímu Běhu pro babi a dědu 2021. Věříme ale, že radost udělá celoročně 🙂 A taky parádu!