Nákupem v e-shopech pomůžete seniorům

Způsobů, jak pomoci, je díky našim partnerům opravdu mnoho. Přispět na pomoc seniorům tak můžete i tím, že si koupíte třeba jógamatku, víno nebo síťovku.

Přes odkazy u jednotlivých výrobků se dostanete na e-shop, kde je možné ho koupit a přispět tak na pomoc seniorům. Částka, která je z ceny výrobku určena na dobrou věc, je různá, závisí na naší domluvě s výrobcem. To, co mají všechny věci, které zde najdete, společné, je charitativní rozměr, udržitelnost, lokální výroba a odpovědnost k naší planetě.

Fotokniha, která plní přání

Je KOMBINACÍ uměleckých černo-bílých fotografií a citací jednoho z posledních žijících horalů, který s vitalitou již přes více než 80 let stále ještě hospodaří a žije “zapomenuté Krkonoše.“

Je nejen KULTURNÍM DĚDICTVÍM Krkonoš, ale může splnit i přání starých lidí. Přání dožít v prostředí, které nadevše milují. DOŽÍT DOMA a DŮSTOJNĚ.

Každá fotka, každé slovo v knize jsou symbolem pokory, moudrosti a nadhledu … POSELSTVÍ, které stojí za to šířit dál…?

Udělejte radost sobě nebo svým nejbližším, KOUPÍ knihy podpoříte program DOMA BEZ OBAV, který pomáhá seniorům, aby mohli žít důstojně v domácím prostředí.

Chci fotoknihu

Tričko, které má styl

„Dědečka a babičku, rádi máme na tričku“

Tohle tričko si zamilují i děti! Babičku a dědečka totiž máme všichni ve svém srdci.

A co teprv tričko, které z vás rázem udělá SUPERHRDINU?

Udělejte sobě nebo svým nejbližším radost krásným tričkem plným lásky a něhy a podpořte seniory.

Výtěžek z prodeje trička poputuje na projekt Doma bez obav, který pomáhá seniorům, aby mohli žít důstojně v domácím prostředí.

Chci tričko

Víno, které ctí tradice

RIESLING z rodinného Bio vinařství Víno Marcinčák Mikulov je charakteristický světle žlutou barvou se zelenkavými tóny, vůně je harmonická, lehce medová, ovocitá s tóny meruněk, lipového a akátového květu. V chuti je svěží se šťavnatou kyselinkou. Je vhodný k předkrmům, lehkým úpravám ryb, drůbeže a telecího masa.

Toto mimořádné víno, Champion soutěže Biovíno roku 2020, je nyní v lahvové zralosti, která se projevuje jemnými petrolejovými tóny.

Objednávejte na e-mailu info@krasapomoci.cz. K objednávce přidejte své jméno a dodací adresu. Pokud objednáváte na firmu,připojte fakturační údaje. Cena 1 vína je 300 korun + doprava, 6 lahví - doprava zdarma!

Koupí vína podpoříte seniory - z každé lahve putuje 50 korun na dobrou věc. Doporučujeme servírovat v dobrém rozpoložení a dobré společnosti!

Jogamatka s dobrým úmyslem

Stejně jako je v životě důležitá láska, poslouží i TVÁ KRÁSKA. Podložka s dobrými úmysly, co má péči o seniory na mysli.

Z každého zakoupeného kusu z této kolekce poputuje 250,- na pomoc seniorům.

Balení obsahuje ručně s láskou zabalenou podložku v hedvábném papíře, popruh a malý dárek.

Laň, která pomáhá

Spojili jsme síly s Deers. A vedle známého jelínka si nyní můžete na sáčko připnout také elegantní laň. A navíc laň, která pomáhá. 50 Kč z každé je určeno na pomoc seniorům.

Laň si navíc můžete koupit také na čelence nebo jako náhrdelník.

Omrkněte také krásné mini-laně. Z každé putuje na pomoc seniorům 30 Kč.

Taška, která vás unese

Síťová taška jako kamarádka na cesty i do města. Unese toho tolik, že budete sami unešeni.

Legendární, nestárnoucí, nadčasová, praktická i parádní. A tahle nadační pomáhá – babičkám a dědům 🙂

Je to limitovaná edice, stojí 375 korun a z této částky jde 50 korun seniorům.

Žvýkání, které neomrzí

Ruční práce nejsou jen pro starší a pokročilé. Rádi se do nich zapojí i mladí!

A když už ne do štrikování, tak určitě do žvejkání. I žvejkáním totiž můžete pomáhat – 5 korun z každého balení posíláte babičkám a dědům, kteří na vše zůstali sami.

Námět na obalu: student Jan BERKA, Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara na ZČU, Katedra designu, pod vedením doc. akad. mal. Ditty Juřičkové

Přání, které usmiřuje

Chci Ti ještě říct… Dopis zesnulému psaný na speciální vodou rozpustný papír.

Naším přáním je pomoci pozůstalým lépe se vyrovnat s odchodem blízké osoby a uctít památku zesnulých. Ať již nosíte v srdci pocity, prosby nebo slova poděkování, která jste již nestihli povědět, máte možnost je sepsat a předat.

Své řádky napište na unikátní vodou rozpustný papír. Dopis pošlete po proudu vody, kde se Vám během pár sekund před očima rozpustí, či předejte silou ohně spálením.

Zakoupením také pomáháte plnit přání seniorům – žít důstojně doma.