Psali o nás

Na této stránce najdete výběr článků a reportáží o práci nadace. Děkujeme všem za zájem o naší misi.

Tanečník Jiří Kylián získal cenu Beauty of Help Award

Nic není nemožné. Věk je jen číslo a aktivní můžete být v každém věku. To nám dokazuje vynikající tanečník a choreograf Jiří Kylián, čtvrtý držitel ceny Beauty of Help Award.

Krása pomoci chystá velký den seniorů

Babičky a dědečkové. Zaslouží si úctu, laskavost a také naši pozornost. Jsou to hrdinové. Právě to chce nadace Krása pomoci založená Taťánou G. Brzobohatou připomenout oslavami Dne seniorů 1. října 2020.

Češi byli rekordně štědří. Jsou tu ale prosby o pomoc, které netáhnou

Celý letošní rok byl pro nadace a dobročinné organizace štědrý. Přesto zůstala řada sbírek, o které velký zájem nebyl. Češi rádi darují peníze dětem v nesnázích. Naopak třeba na pomoc seniorům tolik neslyší.

Víc seniorů na trh práce, chce Jurečka. Firmy ale raději nechají místa volná.

Jak řešit stabilitu důchodového systému a současně zajistit vyšší příjmy do státního rozpočtu? Země Evropské unie se již delší dobu kloní k podpoře většího zapojení seniorů na trhu práce, nyní tuto myšlenku otevřel i český ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka.

Předávání a přijímání zkušeností, životní moudrosti. To je to, co nám dnes chybí.

ROZHOVOR/ Taťána Kuchařová, miss České republiky 2006, Miss World 2006. Všechno to začalo už během jejího dětství, kdy byla od malička obklopená prarodiči, praprarodiči, s nimiž měla úžasné vztahy a dodneška na ně vzpomíná. A tak před 12 lety vznikla Nadace Krása pomoci. Nadace, která pomáhá lidem žít důstojně svůj život i ve vyšším věku.

Nadace Krása pomoci hostem Sama doma

Poslechněte si Soňu Morawitzovou a Káťu Toholovou a jejich povídání s Ester Janečkovou v pořadu České televize Sama doma.

Benefiční pořad pro Nadaci Krása pomoci

Podívejte se na přenos benefičního večera pro Nadaci Krása pomoci v České televizi.