Kampaň Jsme hrdinové

Máre rádi superhrdinské filmy? Představujete si někdy, že jste maskovaný hrdina, který zachrání v poslední chvíli celé město před nebezpečím a všichni jsou mu pak vděční a děkují mu? Tak to pro vás máme dobrou zprávu – naše dárce a partnery totiž přesně takhle vidíme. Jsou to naši supermani, wonderwomen i batmani dohromady. Bez nich bychom se neobešli. A budeme rádi, když se i vy přidáte do týmu superhrdinů.

Hledáme 10 000 hrdinů

Proč právě 10 000 hrdinů? Počítejte s námi. Pokud se 10 000 lidí stane pravidelným dárcem a bude přispívat na pomoc seniorům každý měsíc částkou 150 Kč, tak nadace získá měsíčně 1 500 000 Kč! Za rok je to dokonce 18 milionů. Nevěřitelná částka, že? Kolik by za to bylo pomoci, kolika lidem by bylo možné zajistit důstojné stáří! A to jsme přitom začali na částce, kterou dáte za dobrou kávu a dort.
Pokud si můžete dovolit dát měsíčně stranou 150 Kč, budeme vám vděční, pokud se stanete naším superhrdinou a nastavíte si trvalý příkaz.

 

Viděli jste už našeho superdědu a naši superbabču?

Newsletter o tom, co se u nás děje

Když nám dáte svůj e-mail, pravidelně vám budeme posílat příběhy o tom, komu jsme díky vašemu daru pomohli a co je u nás nového. Odběr můžete kdykoli zrušit.